خدمات بهینه سازی

مقدمه برای خدمات بهینه سازی

امروزه با وجود الگوریتم های مختلف گوگل باید وب سایت خود را با بیش از 30 ابزار بهینه سازی رشد دهید.بهینه سازی مداوم وب سایت برای ماندگاری طولانی مدت آن بسیار مهم است. یکی از با ارزش ترین تلاش هایی که هر صاحب وب سایتی باید بداند، اینکه وب سایت خود را با نسخه‌های جدید و مطابق با انتظارات کاربران و چشم‌انداز رقابتی به روز کنید .

تصورکنید،برای راه اندازی وب سایت خود چه زحمت و مشقتی کشیده اید و اکنون باید سایت خود را از دریای انبوه وب سایت های مشابه و رقیب نجات دهید، برای این منظور زمان آن رسیده که سایت خود را برای پیشی گرفتن از رقبا بهینه کنید و رشد دهید.چه در آغاز سفر بهینه سازی وب سایت خود باشید و چه به دنبال ارتقاء آن، در این مقاله شما را با بهترین ابزارهای بهینه سازی وب سایت ونکات لازم در این مورد آشنا می کنیم.

بهینه سازی وب سایت چیست؟

بهینه سازی وب سایت فرآیند تجزیه و تحلیل تجربه کاربر (UX)، قابلیت دسترسی و عملکرد وب سایت شما برای افزایش ترافیک و جذب کاربر می باشد. در واقع،بهینه سازی وب سایت شامل استفاده از ابزارها و استراتژی های مختلف از جمله بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)، بهینه سازی موبایل، بهبود سرعت صفحه و غیره است.

هدف از بهینه سازی وب سایت خود را تعیین کنید.انواع مختلف کسب و کار اهداف متفاوتی دارند که می خواهید برای آنها بهینه سازی کنید. برای مثال، اگر یک وب‌سایت تجارت الکترونیک دارید، می‌خواهید نحوه افزایش خرید را بیابید . برای انجام این کار، باید تحقیقات کمی و کیفی در صفحات کلیدی وب سایت انجام دهید که بر هدف نهایی سایت تأثیر می گذارد.

وقتی با هدفی مشخص شروع به بهینه سازی سایت خود میکنید، بهتر می توانید مشتریان خود، نیازهای آنها و چرایی ورود آنها به سایت خود را شناسایی و در راستای آنها قدم بردارید. حتی اگر سریع‌ترین وب‌سایت روی کره زمین را داشته باشید و از نظر کلمات کلیدی هدفتان در رتبه بالایی قرار بگیرید، به شما کمک نمی کند بفهمید کاربران شما در سایت تان چه می‌کنند یا آیا از صفحات آن لذت می برند.

یک منبع بهینه سازی بسیار ارزشمند برای برررسی تجربه کاربران اینکه از فرم های نظر سنجی در وب سایت تان استفاده کنید. بدین ترتیب می توانید بازخورد مشتریان  و کاربران را دریافت کنید.

سوالات متداول

حتی اگر شما تمام قوانین موتورهای جستجوگر را رعایت کرده باشید با تغییر در فوانین این موتورهای جستجو شما نیاز به بهینه سازی پیدا خواهید کرد که در زمان اقدام برای سئو این مورد چک خواهد شد

این سوال نیاز به بررسی خیلی از عوامل دارد ولی معمولا بین 7 الی 10 روز در سایت هایی که سئو رویشان کار نشده لازم است

خیر هیچ برگه و یا نوشته ای از سایت شما حذف نمی شود بلکه به روز رسانی می شود که خود این مورد برای شما یک امتیاز محسوب می شود

همیشه دوبار کاری و بهینه سازی نصبت به طراحی سایت هم زمان بیشتری می برد هم هزینه بیشتری برای مجری دارد به همین دلیل هزینه بهینه سازی برای کارفرما نیز بیشتر خواهد بود

شما بعد از اینکه سایت خود را به ما بسپارید گرید آن در 95% از مواقع بین B و A قرار می گیرد

مشاوره رایگان از کارشناسان ما دریافت کنید